Máte zájem o zasílání informací od Thermo Fischer Scientific?

Rád/a bych obdržel/a:

Více informací o tom, jak subjekty Thermo Fischer Scientific shromažďují a zpracovávají osobní údaje, naleznete v našem Prohlášení o ochraně osobních údajů a v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to emailem na adrese data.privacy@thermofisher.com.

* Pole je povinné
Dále bychom vás chtěli informovat, že spolupracujeme s databází Veeva Systems Inc.´s Open Data, abychom zajistili, že zpracováváme vždy aktuální a správné kontaktní údaje. To znamená, že uživatelé této databáze mají přístup k vašim profesním kontaktním údajům (jako je jméno a příjmení, pracovní pozice, název instituce a její adresa) a v okamžiku, kdy kterýkoli uživatel nahlásí změnu těchto veřejně dostupných informací, tato změna bude sdílena se všemi uživateli této databáze. Servery společnosti Veeva systems Inc. se nacházejí na území Evropské unie.

Pro více informací o tom, jak Veeva Systems Inc. shromažďuje a zpracovává osobní údaje, si prosím přečtěte Zásady ochrany osobních údajů společnosti Veeva Systems Inc. dostupné na www.veeva.com/privacy.